Broń swoich praw pracowniczych

Pracodawca łamie Twoje prawa? Stosuje mobbing, nie płaci za nadgodziny, a może nie przestrzega przepisów BHP? Wykonujesz normalną stałą pracę, a pracodawca zamiast umowy o pracę zatrudnia Cię na podstawie „umowy śmieciowej”? Niezależnie od rodzaju umowy, charakteru Twojej pracy, wieku, czy miejsca zamieszkania, broń swoich praw! Zgłoś swój problem – postaramy się pomóc!

Zgłoś swoją sprawę!

Zadzwoń do nas! Dyżury telefoniczne w ramach kampanii www.PolskaBezWyzysku.pl odbywają się:

w poniedziałki godz. 18:30 – 21:00
tel. 881 315 013

w środy w godz. 18:30 – 21:00
tel. 737 927 362

w soboty w godz. 12:00 – 15:00
tel. 726 763 001

Napisz do nas! Skorzystaj ze specjalnego formularza na naszej stronie internetowej.

Jak to działa?

Zorganizowaliśmy się, by bronić naszych praw. W pojedynkę nie mamy szans, wspólnie możemy działać skutecznie. Jesteśmy pracownikami takimi jak Ty. Zainteresowaliśmy się prawami pracowniczymi, bo dotyczą nas one bezpośrednio. Zaznaczamy, że jesteśmy społecznikami, a nie prawnikami. Dostrzegliśmy, że tylko poprzez współdziałanie, zdobywanie i dzielenie się wiedzą, jesteśmy w stanie bronić naszych praw.

Dyżury telefoniczne służą przyjęciu zgłoszeń, które analizujemy i na które odpowiadamy jako zespół w ramach naszej społecznej aktywności. W trudniejszych sprawach kontaktujemy się z prawnikami z zaprzyjaźnionych związków zawodowych i instytucji. Na zgłoszenia odpowiadamy w ciągu tygodnia, chyba że sprawa jest bardzo złożona – wtedy informujemy Państwa o przewidywanym terminie odpowiedzi.

Dołącz do nas – wspólnie brońmy naszych praw!