Mieszkańcu, broń swoich praw!

Radni chcą zlikwidować szkołę lub skomercjalizować szpital w Twojej miejscowości? Potrzebujesz porady ws. mieszkaniowych? Nie godzisz się na „zagęszczanie” Twojego osiedla? Działania lokalnych władz budzą Twoje wątliwości? Mieszkanko, Mieszkańcu, broń swoich praw! Edukacja, mieszkalnictwo, plany zagospodarowania przestrzennego, kultura, szkolnictwo wyższe, polityka rodzinna, pomoc społeczna, transport publiczny, plac zabaw przed Twoim blokiem – niezależnie od tego, jakiej dziedziny dotyczy Twoja sprawa i w jakiej miejscowości mieszkasz – na wsi, w małym, średnim, czy dużym mieście, weź sprawy w swoje ręce! Zgłoś swój problem – postaramy się pomóc!

Zgłoś swoją sprawę!

Zadzwoń do nas:

Region Grudziądz – Toruń – Włocławek (powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski i włocławski; miasta na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń i Włocławek)

Mariusz Czyżniejewski tel. 606 938 912

Region Krakowski (powiaty: krakowski, miechowski i olkuski; miasto na prawach powiatu: Kraków)

Kamil Sawczak tel. 693 701 791

Region Łódzki (powiaty: brzeziński i łódzki wschodni; miasto na prawach powiatu: Łódź)

Michał Sobczyk tel. 533 600 442

Region Pilski (powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński i złotowski)

Michał Kukuła tel. 666 600 891

Region Radomski (powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki i zwoleński; miasto na prawach powiatu: Radom)

Emilia Elis tel. 502 489 049

Region Warszawski (m.st. Warszawa)

Izabella Roguska tel. 793 383 180

Jeśli mieszkasz w innej cześci kraju, zadzwoń na numer ogólnopolski:

Małgorzata Dorota Jaworska tel. 881 236 244

Napisz do nas! Skorzystaj ze specjalnego formularza na naszej stronie internetowej.

Jak to działa?

Zorganizowaliśmy się, by bronić naszych praw. W pojedynkę nie mamy szans, wspólnie możemy działać skutecznie. Jesteśmy mieszkańcami takimi jak Ty. Działamy w swoich lokalnych społecznościach, a kiedy trzeba bronimy naszych praw. Zaznaczamy, że jesteśmy społecznikami, a nie prawnikami. Dostrzegliśmy, że tylko poprzez współdziałanie, zdobywanie i dzielenie się wiedzą, jesteśmy w stanie bronić naszych praw.

Dyżury telefoniczne służą przyjęciu zgłoszeń, które analizujemy i na które odpowiadamy jako zespół w ramach naszej społecznej aktywności. Na zgłoszenia odpowiadamy w ciągu tygodnia, chyba że sprawa jest bardzo złożona – wtedy informujemy Państwa o przewidywanym terminie odpowiedzi.

Dołącz do nas – wspólnie brońmy naszych praw!